Поетичні Майстерні - Львів
Організація власних та підтримка існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
ГОЛОВНА
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Для чого
Контакти

ВАША ПРОГРАМА





ХТО Є ХТО В ПОЕЗІЇ
_Друзі, відкривайте нам очі, публікуйтесь вільно й невимушено, до Ваших послуг InterNetri - "Віртуальні вірші", всі Ваші публікації автоматично беруть участь у наших конкурсах.           __Постулати
Українські поети. Рейтинги уподобань
Переможці наших конкурсів
Кращі твори українських сучасних поетів

ОГЛЯДИ:         __Нових поетичних надходжень.
__Сучасних авторів "Поетики"
__Cторінок вільної публікації__
__Інші всеукраїнські конкурси,
__фестивалі, та відзначення.

Шевченківська премія. 2002р. Слідом за Ігорем Римаруком - Лесь Герасим'юк.

НОМІНАЦІЇ "ЛЬВІВСЬКОЇ СЛАВИ" за 2001 рік.

Вітаємо Лауреатів Премії ім. М. Шашкевича за 2001рік - Миколу Петренка, Віктора Романюка та Романа Качурівського.
У нас, у Львівській сатрапії, київський намісник і його команда, вирішили кидати щорічні прихильні погляди (але, ними заявлене, не справдилося) на тубільний народ із доброчинною ціллю підмітити і підтримати кращих митців крізь цілісну призму номінацій "Львівської слави". І що ж, у 2001 р. в рамках цієї самої слави і кинули і підмітили і підтримали. Сподіваюся, що вибрали найкращих - у всіх розуміннях попередньої тиради. Але ж і вам, як і мені, цікаво, а що ж то таке сталося, і з ким. Хвилиночку, трохи потерпіть. По-перше, відразу знімемо з себе мантію строгих українських, тьху, суддів і поведемо себе вкрай толерантно (слово, до речі, не має нічого спільного з одним історичним недостойником п. Телейраном). По-друге, ще раз зауважу, що номінації Львівської слави мають цілком конкретні, в залежності від мистецьких жанрів, назви і ми з вами, в основному, торкатимемося поезії і трішечки театру.

Поміж іншим, досить цікавим є питання - чому премії названі тим, чи іншим іменем. Власне, відповідь на дане питання і є відповіддю багатьом, хто є вельми здивований рішеннями про відзначення. Найпростіше пояснення - порівняння. Уявімо собі, що нагородою в якомусь, навіть не конкурсі, а просто метафізичному визначенні, є капелюх особливої форми і далеко не модного покрою. Чи маємо ми дивуватися, що такий капелюх розігрується серед певного прошарку людей від Української культури, яким він, що зовсім не дивно, личить?

А ось, наприклад, п. Юрій Винничук, що хитро підморгує нам у многозначимій конспіративній личині Юзя Обсерватора зі шпальт найбільш "просунутого" Львівського часопису, має достатньо інформації про події, та й вибрав для ретрансляції власних думок і поглядів найбільш вдалу для домінуючого прошарку галицького п'ємонту стильово вербальну частоту, і вважає по іншому. Тож, у першу чергу, рекомендую вам познайомитися з поглядами Обсерватора:

Стиль "Львівської слави"                                    Вартість "Львівської слави"
Про те, кого вшановують на Львівщині - часопис "Поступ".
Обсервації від п. Юзя Обсерватора

Раз ми вже досліджуємо кращих із кращих, то я нагородив би, як найдотепнішого Галицького журналіста, саме пана Юзя.


Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів